Інструкція із застосування Biorecin

Biorecin - професійний крем проти зморшок, який швидко і ефективно допоможе позбутися ознак старіння і підтягнути кожу. Он відмінно живить клітини дерми колагеном і еластином. Завдяки ідеально підібраним інгредієнтам, шкіра стає гладкойі пружною. Також підтягується овал обличчя, тобто йде рихлість, лущення і зникають досить глибокі вікові зморшки.

Інструкція, як користуватися Biorecin?

Використовувати даний продукт одне задоволення. За рахунок ніжною, але нежирної консистенції.

Ніжна структура крему Biorecin

Перед застосуванням необхідно протерти шкіру лосьйоном, тоніком або іншим засобом виходячи з її типу. Також для того щоб досягти максимального ефекту, можна попередньо распарітьліцо для розкриття пір. Після чого потрібно витерти його насухо. Невелика кількість крему легко витягується з банки. Після того, як Ви взяли необхідну кількість продукту, зігрійте його до кімнатної температури і покрийте поверхню всього обличчя, особливу увагу приділяючи областям зі зморшками та іншими віковими дефектами. Втирайте його по масажних лініях протягом 5-7 хвилин і залиште до повного вбирання. Такі процедури рекомендується повторювати вранці і перед сном протягом мінімум 30 днів. Якщо все зроблено правильно, то результат не змусить чекати.

Показання до застосування:

  • поява зморшок
  • втрата сяйва
  • Втрата пружності і гладкості
  • Поява пігментних плям

Протипоказання

Виходячи з проведених досліджень, фахівці стверджують, що професійний крем проти зморшок Biorecin повністю безпечний для здоров'я. Не вживати препарат варто лише тим, у кого є індивідуальна непереносимість компонентов. Купіть засіб можна на офіційному сайті в Україні.